PIERWSZA POMOC DLA SZKOŁY RODZENIA

Przyszli rodzice w trakcie szkolenia z zakresu pierwszej pomocy u niemowląt dla szkoły rodzenia

CZAS TRWANIA: Do 3 godzin

CENA KURSU: Dopasowana indywidualnie

Szkolenie jest przeprowadzane przez doświadczonych ratowników medycznych, położną i instruktorów szkoleń pierwszej pomocy z naszego zespołu. Dbamy o wysoką jakość szkolenia, profesjonalne podejście do każdego kursanta oraz nacisk na szkolenie praktyczne maksymalnie zbliżone do realnych warunków.

Program szkolenia zakłada naukę udzielania pierwszej pomocy dla przyszłych rodziców  w zakresie działania z  pacjentami pediatrycznymi. Skupiamy się tutaj na dzieciach i niemowlętach oraz wszelkimi aspektami związanymi z zagrożeniem życia i stanami nagłymi u dzieci.

Po ukończeniu szkolenia każdy uczestnik otrzymuje certyfikat poświadczający ukończenie szkolenia: kurs pierwszej pomocy – zakres pediatrycznyprzeprowadzony na bazie najnowszych wytycznych Europejskiej Rady Resuscytacji (ERC).

W czasie trwania kursu wykorzystujemy najnowszy sprzęt i symulatory medyczne o wysokiej wiarygodności klinicznej dzięki czemu zwiększamy realizm prowadzonych akcji ratowniczych z jednoczesną możliwością oceny jakości prowadzonej resuscytacji przez każdego uczestnika za pomocą urządzeń monitorujących przebieg prowadzonych działań.

Dodatkowo podczas każdego szkolenia poruszane są zagadnienia takie jak:

  1. Pierwsza pomoc- aspekty prawne
  2. Bezpieczeństwo własne oraz bezpieczeństwo poszkodowanego
  3. Schematy i procedury ratownicze
  4. Umiejętne wezwanie służb ratowniczych i zespołu ratownictwa medycznego za pomocą połączenia alarmowego
  5. Podstawowe wyposażenie apteczki domowej
  6. Psychologia pierwszej pomocy
  7. Pierwsza pomoc u dzieci – ważne aspekty psychologiczne dla rodziców

Szczegóły i zapisy:

+48 537 682 287,   biuro.alive@gmail.com