PIERWSZA POMOC DLA AUTOSZKÓŁ

CZAS TRWANIA: 3 godziny

CENA KURSU: Dopasowana indywidualnie

Szkolenie jest przeprowadzane przez doświadczonych ratowników medycznych, położną i instruktorów szkoleń pierwszej pomocy z naszego zespołu. Dbamy o wysoką jakość szkolenia, profesjonalne podejście do każdego kursanta oraz nacisk na szkolenie praktyczne maksymalnie zbliżone do realnych warunków.

Program szkolenia zakłada naukę udzielania pierwszej pomocy dla autoszkół poprzez szkolenie przyszłych kierowców w zakresie pierwszej pomocy. Skupiamy się tutaj na udzielaniu pierwszej pomocy na drodze, w tym zabezpieczeniu miejsca zdarzenia i podstawowym wyposażeniu apteczki samochodowej.

Po ukończeniu szkolenia każdy uczestnik otrzymuje certyfikat poświadczający ukończenie szkolenia: kurs pierwszej pomocyprzeprowadzony na bazie najnowszych wytycznych Europejskiej Rady Resuscytacji (ERC).

W czasie trwania kursu wykorzystujemy najnowszy sprzęt i symulatory medyczne o wysokiej wiarygodności klinicznej dzięki czemu zwiększamy realizm prowadzonych akcji ratowniczych z jednoczesną możliwością oceny jakości prowadzonej resuscytacji przez każdego uczestnika za pomocą urządzeń monitorujących przebieg prowadzonych działań.

Dodatkowo podczas każdego szkolenia poruszane są zagadnienia takie jak:

  1. Pierwsza pomoc- aspekty prawne
  2. Bezpieczeństwo własne oraz bezpieczeństwo poszkodowanego
  3. Schematy i procedury ratownicze
  4. Umiejętne wezwanie służb ratowniczych i zespołu ratownictwa medycznego za pomocą połączenia alarmowego
  5. Podstawowe wyposażenie apteczki samochodowej
  6. Psychologia pierwszej pomocy
  7. Postępowanie w przypadku wypadku komunikacyjnego lub drogowego
  8. Zabezpieczenie miejsca zdarzenia po wypadku

Szczegóły i zapisy:

+48 537 682 287,   biuro.alive@gmail.com